Charytatywne kartki świąteczne

W dobie technologii i Internetu często zapominamy o tradycji. Kilka szybkich słów i klik… wysłano. Świąteczne życzenia w mgnieniu oka docierają do nadawcy. Tylko czy naprawdę o to chodzi? Już dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę charytatywnych kartek świątecznych, kartek, które spełniają marzenia ciężko chorych dzieci.

Jak co roku w naszej ofercie są tradycyjne kartki zdobione, kartki wykonane przez wolontariuszy, cudne projekty dzieci, podopiecznych fundacji. Proponowane przez nas kartki są bardzo różne, łączy je natomiast jedno. Wszystkie spełniają marzenia, małe i duże fantazje dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi ich życiu i nieuleczalnymi. Każda wybrana z naszej oferty kartka świąteczna będzie źródłem bezcennych chwil radości i wzruszeń ciężko chorego dziecka i jego bliskich.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty kart świątecznych 2018 http://kartki.f-df.pl/. Znajdziecie tam Państwo tradycyjne kartki zdobione oraz autorskie projekty wykonane przez wolontariuszy i podopiecznych fundacji. Wydrukujemy logo firmy i spersonalizowane życzenia. Oferujemy wieloletnie doświadczenie oraz wysoką jakość w niskiej cenie.

Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń – 22 517 17 70. Zapytaj: kartki@f-df.pl

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK