Charytatywne kartki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pojednania, radości i życzeń płynących z serca. Boże Narodzenie to także choinka, prezenty i cudowny dziecięcy śmiech. Nie wszędzie niestety. W wielu domach w tym czasie nie będzie dzieci, w innych – pięknie zapakowanych podarunków, w jeszcze innych - Wigilijnej kolacji.

Nasi podopieczni też piszą listy do Św. Mikołaja, marzą… „Może laptop – będę miał czym zająć myśli w szpitalu… Może miś – będę miała się do kogo przytulić… Może rower – na wiosnę wyzdrowieję i pojadę na wycieczkę… Może…”

Od 12 lat oferujemy charytatywne kartki świąteczne. Kartki wyjątkowe, ponieważ spełniają marzenia. Dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na spełnianie pragnień ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci. W naszej ofercie znaleźć można tradycyjne kartki zdobione oraz autorskie projekty wykonane przez wolontariuszy i naszych podopiecznych. Wydrukujemy logo Państwa firmy i spersonalizowane życzenia. Oferujemy wieloletnie doświadczenie oraz wysoką jakość w niskiej cenie. Współpracujemy z profesjonalnymi drukarniami.

Zapraszamy do obejrzenia świątecznego katalogu: http://kartki.f-df.pl/

Wierzymy, że projekty spodobają się Państwu, że wybierzecie ten jeden wyjątkowy – projekt marzeń… dla marzeń.

Zapraszamy do współpracy!

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK