Dzień Dziecka - Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO

Już bardzo niedługo, 8 czerwca 2018, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Wieczór Marzeń w ZOO, impreza dla 300 chorych dzieci i ich rodzin. To będzie nasz 14-ty niezwykły Dzień Dziecka. Przez kilka godzin nasi mali-wielcy goście nie będą myśleć o chorobie, nie będą wstydzić się swojego wyglądu, będą śmiać się i bawić – będą po prostu dziećmi!

Akcja ma charakter międzynarodowy i odbywa się na terenie ogrodów zoologicznych w wielu krajach. W tym szczególnym dniu wiele ZOO na świecie nieodpłatnie zaprasza wyjątkowych gości - nieuleczalnie i przewlekle chore oraz niepełnosprawne dzieci. Tego dnia warszawski ogród zoologiczny stanie się krainą marzeń i fantazji, wyjątkowym miejscem radości i zapomnienia.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na wydarzenie, które rozpocznie się punktualnie o 17.00!

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia mailem pod adres info@f-df.pl z dopiskiem "ZOO". W mailu prosimy podać następujące informacje: numer telefonu, imię i nazwisko dziecka, chorobę, wiek, liczbę i wiek rodzeństwa. Obecność każdego dziecka MUSI BYĆ potwierdzona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy też naszych Podopiecznych spoza Warszawy!

 

Do zobaczenia!

Wróć

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK