1 procent podatku dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Nadszedł kolejny rok, w którym musicie Państwo zdecydować czy i komu przekazać 1% swojego podatku. Są tysiące, setki tysięcy możliwości. Można wpłacić na rehabilitacje czy leczenie konkretnej osoby, na bezdomne zwierzęta, na edukację, ekologię, badania medyczne czy resocjalizację przestępców… a można też sprawić radość ciężko choremu lub umierającemu dziecku. Spełnić jego marzenie.

  • Gdy w rodzinie pojawia się choroba, szczególnie choroba dziecka, wszelkie dostępne fundusze przeznacza się na leczenie, rehabilitację, podstawowe potrzeby.  Na prezenty i na marzenia nie zostaje prawie nigdy. W bazie naszej fundacji ponad 1000 dzieci oczekuje na spełnienie swojego marzenia.
  • Chore dziecko, którego diagnoza często jest wyrokiem, które cierpi, traci wiarę i nadzieję miesiącami przebywając w szpitalu, pozostaje w duszy normalnym dzieckiem, które mimo choroby chce mieć normalne dzieciństwo i posiadać to co rówieśnicy.
  • Spełnione marzenia i fantazje przywracają nadzieję, dodają sił do walki dziecku i całej rodzinie. Marzenia mogą być duże i całkiem malutkie, ale każde z nich jest wyjątkowe.
  • Przekaż 1% podatku za 2018 rok na rzecz podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W PIT-cie trzeba jedynie wpisać nr KRS Fundacji Dziecięca Fantazja:

KRS 0000168783

  • Fundacja Dziecięca Fantazja działa od 2003 roku. Od 2004 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Od początku działalności z pomocą osób prywatnych i firm spełniliśmy już ponad 5500 marzeń dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu.

 

1 procent podatku dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Pomoże w chorobie

Radość przyniesie

Otuchy doda

Cierpienie złagodzi

Energią pozytywną naładuje

Nadzieję przywróci

Tobie szczęście przyniesie

 

„Nie do opisania. Wielka radość, zapomnienie o bólu i cierpieniu, o szpitalnej izolacji. Fantazja – cudowni Ludzie, cudowne spotkanie, cudowne prezenty”
– Małgorzata, mama Mateusza (10 lat)

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK