Kubica Dzieciom

Kubica Dzieciom - aukcja charytatywna na Allegro - licytacja kasku i koszulek z autografami Roberta Kubicy zakończona!...

10 września zakończyła się aukcja charytatywna na portalu Allegro oryginalnego kasku Roberta Kubicy oraz pięciu koszulek opatrzonych jego autografami. Dzięki pomocy i wielkim sercom Pani Ilony Felicjańskiej i Roberta Kubicy oraz firmy BMW Polska Sp. z o.o. i portalu Allegro, jak również biorących udział w aukcji udało nam się zdobyć zawrotną sumę, która pozwoli na urzeczywistnienie kolejnych wspaniałych marzeń naszych podopiecznych. Kask został wylicytowany za – bagatela - 40 100 PLN!!!

Dodatkową atrakcją dla osoby, która wylicytowała kask jest zaproszenie na świąteczny pokaz mody organizowany przez Panią Ilonę. Na pokazie zostanie również zdana relacja z przebiegu licytacji oraz spełnionego dzięki niej marzenia, jako że to właśnie Pani Ilona wybierze, na którą z oczekujących dziecięcych fantazji przeznaczone zostaną zebrane z licytacji środki.

tl_files/aktualnosci - pliki/Kubica.jpg

Fundacja Dziecięca Fantazja

Aukcja okazała się niespodziewanym prezentem na 3 rocznicę działalności Fundacji. Przez ten czas udało się nam spełnić ponad 300 marzeń nieuleczalnie chorych polskich dzieci - w tym, czwórka z nich obejrzała na żywo wyścigi Formuły 1 (na niemieckim torze Hockenheim).

Szczegóły

Honorowi Darczyńcy

  • Ilona Felicjańska,
  • Robert Kubica.

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK