Kwartet AMOK wesprze tegoroczne Mikołajki z Fantazją

Kwartet AMOK wesprze tegoroczne Mikołajki z Fantazją. Zespół wykona najpiękniejsze kolędy oraz przeboje filmowe podczas Gali dla najmłodszych.

AMOK czyli: Artystki, Matki, Organizatorki, Kobiety. Zespół zajmuje się działalnością koncertową i edukacyjną, szczegóły znajdują się na stronie:

www.kwartetamok.pl

Kwartet wydał również nową płytę, "KOLĘD-O-GRANIE". Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat oraz ofertę świąteczną kwartetu AMOK.

KOLĘD-O-GRANIE to bożonarodzeniowa wędrówka przez epoki i style muzyczne: od Baroku aż po współczesną muzykę rozrywkową. Słuchając dobrze znanych melodii kolęd, nigdy nie wiemy, dokąd nas one zaprowadzą: do radosnego tańca ludowego, kantyleny łagodnej jak wspomnienie czy rytmicznej salsy o oryginalnej harmonii?

12 kolęd i pastorałek w aranżacji Karola Szymanowskiego to muzyka łącząca typowo polskie melodie i tańce ludowe z całkowicie nową, oryginalną harmonią i rytmem z pogranicza muzyki klasycznej i rozrywkowej. Dawne formy, takie jak temat z wariacjami, aria da capo czy fuga, zostały wzbogacone o osiągnięcia muzyki współczesnej, także tej o lżejszym charakterze. Jeśli dodamy do tego rytmy polskich tańców narodowych: mazura, poloneza czy oberka, odmalujemy całościowy obraz tych niezwykłych kolęd.

Płyta dostępna jest na stronie:

www.kwartetamok.pl/sklep

Oferujemy także koncert świąteczny w wykonaniu Kwartetu AMOK w ramach spotkania biznesowego, ważnego wydarzenia, konferencji. W programie kolędy polskie i zagraniczne oraz możliwość wspólnego wykonania najbardziej znanych kolęd wspólnie z słuchaczami.

Kontakt: info@kwartetamok.pl

 
 
 

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK