Pomóż spełnić marzenie chorego dziecka

Zbliża się magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, czas radości i nadziei. Każde dziecko z wytęsknieniem czeka na prezent od św. Mikołaja, niestety nie każde go otrzyma. Nie we wszystkich domach będzie słychać dziecięcy śmiech. Chore dzieci, podopieczni naszej Fundacji często spędzają święta w szpitalach lub cierpią samotnie w domu. Rodziców tych dzieci nie stać czasem nawet na urządzenie kolacji wigilijnej, prezent pod choinkę, nie mówiąc już o spełnieniu najskrytszych pragnień. A nasi mali bohaterowie, podobnie jak ich zdrowi rówieśnicy, również mają marzenia i również piszą listy do św. Mikołaja. Śnią o misiach żebym miała się do kogo przytulić w szpitalu; o rowerach żebym mógł pojechać na wycieczkę, kiedy już wyzdrowieję; o laptopach żebym mogła przez chwilę zająć myśli czym innym niż choroba. To tylko przykłady, bo marzeń jest tyle, ile chorych dzieci, a każde z nich tak samo wyjątkowe i ważne.


Od 2003 roku spełniamy najskrytsze fantazje maluchów zmagających się z chorobami nieuleczalnymi oraz zagrażającymi ich życiu. Wśród nich są dzieci, które dzielnie walczą, aby zostać na tym świecie choć przez jeszcze jeden dzień dłużej. Zrealizowaliśmy już ponad 5600 cudownych pragnień, ale lista dzieci oczekujących na swój magiczny moment jest nadal bardzo długa.

Z całego serca prosimy, aby wsparli nas Państwo w spełnianiu świątecznych i noworocznych marzeń naszych podopiecznych. Można spełnić marzenie chorego dziecka przekazując darowiznę  pieniężną na wybrane lub dowolne marzenie chorego dziecka. Można również przygotować paczkę świąteczną i wysłać do jednego z naszych podopiecznych.

Z uzyskanych środków będziemy w stanie dotrzeć z prezentami do najbardziej potrzebujących i cierpiących dzieci. Niestety bywa, że są to ich ostatnie marzenia, a Państwa pomoc może stać się źródłem bezcennych chwil dziecięcej radości i wzruszenia. Nie ma nic piękniejszego od spełnienia życzenia chorego dziecka. Czasem tylko marzenia im pozostały.

Wierzymy, że uśmiech chorego dziecka i wzruszenie jego rodziców będzie najlepszym podziękowaniem i prezentem świątecznym dla Państwa.

Zachęcamy do przekazywania wpłat na poniższe konto:

Fundacja Dziecięca Fantazja

14 1930 1523 2310 0345 8400 0001

BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S.A.

Dla przelewów zagranicznych:

PL14 1930 1523 2310 0345 8400 0001

SWIFT/BIC: POLUPLPR

 Dziękujemy!

 

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK