Wieczór Filmowy z Fantazją – 19 czerwca 2018

W połowie czerwca Raiffeisen Polbank już po raz kolejny postanowił zrobić dzieciom niesamowitą niespodziankę. Podopieczni Fundacji Dziecięca Fantazja oraz inne chore i niepełnosprawne maluchy wraz z rodzinami zostali zaproszeni na niezapomniany wieczór filmowy.

W kinie Cinema City w CH Promenada odbył się zamknięty pokaz filmu „Wyszczekani”. Mali goście oprócz zaproszenia do kina otrzymali popcorn, napoje oraz torbę ze słodyczami i upominkami. Szczególny zachwyt wzbudziły piękne poduszki.

Jeszcze zanim rozpoczął się seans, kino rozbrzmiało gwarem i śmiechem. Naszej wesołej grupy nie dało się nie zauważyć! Po krótkim, pełnym ekscytacji oczekiwaniu sala kinowa wypełniła się po brzegi, a harmider ucichł. Film z psią obsadą całkowicie pochłonął małych kinomanów. Było zabawnie, było zaskakująco, a do tego bardzo pouczająco. Rodzice też dali się wciągnąć w niezwykłe przygody dwu- i czworonożnych bohaterów.

Dla naszych podopiecznych ten wieczór z filmem, poczęstunkiem i prezentami był niczym drugi Dzień Dziecka. Część z nich, z powodu ciężkiej choroby bądź niepełnosprawności, nie ma możliwości zbyt często uczestniczyć w takich atrakcjach. Także sytuacja materialna rodzin, w których choruje dziecko, bywa bardzo trudna. Właśnie dlatego to, wydawałoby się, zwykłe wyjście do kina zamieniło się w piękny rodzinny czas, wolny od trosk.

Dziękujemy Raiffeisen Polbank Polska S.A. za ponowne zaproszenie małych gości i ich rodzin na radosny seans w kinie Cinema City Promenada. Dziękujemy za wspaniałe upominki, popcorn i napoje. Dziękujemy za wielkie serce, wrażliwe na los innych!

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK