Wieczór filmowy z fantazją

21 czerwca Raiffeisen Polbank już po raz kolejny zaprosił 100 podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja oraz inne chore i niepełnosprawne dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowy wieczór filmowy.

W kinie Cinema City w CH Promenada odbył się zamknięty pokaz filmu animowanego „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Mali goście oprócz zaproszenia do kina otrzymali worek pełen cudownych upominków oraz popcorn i napoje. Tego wieczoru nie było żadnych ograniczeń – każdy mógł jeść i pić do woli! Można powiedzieć, że to był taki drugi Dzień Dziecka!

Nasi niezwykli kinomani obejrzeli przygody niebieskich bohaterów i odbyli podróż do pięknej krainy fantazji. Wartka akcja, taneczna ścieżka dźwiękowa, barwna sceneria – to wszystko przykuło uwagę dzieci na półtorej godziny magicznego seansu i sprawiło, że zapomniały o bożym świecie. W sali kina słychać było podekscytowane szepty, śmiech i okrzyki zachwytu. Entuzjazm maluchów udzielił się także rodzicom, zwłaszcza, że widok rozpromienionych pociech był dla nich niczym miód na serce. Tego wieczoru naprawdę mogli na chwilę oderwać się od codziennych trosk, problemów i po prostu cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami.

Takie zwykłe wyjście do kina dla tych rodzin bywa czymś naprawdę niecodziennym i wyjątkowym. Dla niektórych dzieci był to pierwszy seans kinowy w życiu! Trudno myśleć o rozrywkach, gdy  cały czas, energię i pieniądze pochłania ciężka choroba bądź niepełnosprawność dziecka. Właśnie dlatego ten wieczór był tak ważny – bo był momentem wytchnienia i normalności. Rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim!

Dziękujemy Raiffeisen Polbank Polska S.A. za ponowne zaproszenie małych gości i ich rodzin na radosny seans w kinie Cinema City Promenada. Dziękujemy za wspaniałe upominki, popcorn i napoje. Dziękujemy za te dziesiątki bezcennych uśmiechów na twarzach dzieci oraz ich bliskich!

Wróć

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK