Wspólny projekt firmy Electronic Arts Polska i Fundacji Dziecięca Fantazja - kup grę FIFA 07 i pomóż spełniać marzenia...

tl_files/aktualnosci - pliki/logo_EA.gif

Już po raz drugi firma Electronic Arts Polska postanowiła wesprzeć działalność Fundacji Dziecięca Fantazja i pomóc w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce. Akcja trwa od 29 września do 31 grudnia 2006. Każdy kto w tych dniach zakupi w sklepach Media Markt lub Saturn nową grę firmy Electronic Arts - FIFA 07 pomoże w spełnianiu marzeń śmiertelnie chorych dzieci, ponieważ 1 zł od każdej sprzedanej gry trafi na konto Fundacji.
 
tl_files/aktualnosci - pliki/FIFA 07 - PC.jpgtl_files/aktualnosci - pliki/FIFA 07 - PSP.jpg

Firma Electronic Arts Polska pomogła Fundacji w ten sam sposób już w zeszłym roku - na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji przeznaczona została każda złotówka od sprzedanej gry FIFA 06. Dzięki tym funduszom udało nam się sprawić wiele radości i wywołać mnóstwo uśmiechów na buziach naszych podopiecznych.
Gorąco dziękujemy firmie Electronic Arts Polska za ten wspaniałomyślny gest. Mamy też nadzieję, że dzięki takim działaniom idea charytatywności w Polsce będzie się cieszyła coraz większym poparciem społecznym, a firmy wzorować będą się na działaniach Electronic Arts Polska, firmy nie tylko prężnej biznesowo, ale i nie obojętnej na otaczające problemy społeczne.

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK