Wymarzony Ogród, czyli katalog, który spełnia marzenia

W kwietniu tego roku rozpoczęła się akcja charytatywna organizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja we współpracy z marketami budowlanymi OBI. Akcja odbywa się jednocześnie w 47 marketach w całym kraju. W sklepach wystawione są stojaki z nowymi katalogami Ogród. Biorąc katalog OBI każdy może wrzucić dowolną kwotę do skarbony umieszczonej pod stojakami.

Raz w miesiącu skarbony będą komisyjnie otwierane, a całość zostanie przekazana na konto Fundacji Dziecięca Fantazja. Uzyskane w ten sposób środki będą w całości przeznaczone na pomoc oraz spełnienie marzeń 47 nieuleczalnie i ciężko chorych dzieci.

Markety budowlane OBI od lat spełniają marzenia podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Co roku odbywają się też wspólne akcje. Współpraca, która trwa od 2006 roku stawia na radość, przeżywanie szczęścia mimo choroby. Cierpienie jest codziennością naszych podopiecznych, ale kiedy ich fantazja staje się rzeczywistością, choroba, ból i smutek schodzą na chwilę na drugi plan. W ciągu 9 lat współpracy dzięki marketom OBI spełniliśmy ponad 900 marzeń.

Pomóc chorym dzieciom może każdy, idąc do marketu OBI, biorąc katalog Ogród i wrzucając drobne do skarbony. Wspólnie możemy więcej! Wspólnie mamy moc, aby zrealizować 47 pięknych marzeń!Wróć

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK