Wymelduj się z uśmiechem

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że nasz program "Wymelduj się z uśmiechem" skierowany do branży hotelarskiej spotkał się z jej zainteresowaniem i zgłosiło się już kilka hoteli, które podjęły się współpracy z Fundacją Dziecięca Fantazja na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci. Od tej chwili poniższe hotele wspomogą nas przyjmując darowizny od swoich klientów, którzy zechcą sponsorować realizację kolejnych, wspaniałych dziecięcych marzeń! Wszyscy pracownicy Fundacji serdecznie dziękują wszystkim placówkom chętnym do współpracy i zapraszają kolejne. W imieniu wszystkich hoteli, które okazały wrażliwość na dziecięce cierpienie i podjęły współpracę z nami zapraszamy wszystkich turystów i przyjezdnych. Pamiętajcie, że Wy też będziecie przyjęci i potraktowani tam tak samo ciepło, jak my przez ludzi o gorących sercach!

Hotel Reytan Warszawa - http://www.reytan.pl/

tl_files/aktualnosci - pliki/Hotel Reytan.jpg

Hotel Reytan znajduje się w odległości 0,5 km od centrum miasta, 2 km od głównego dworca kolejowego, 8 km od głównej stacji PKS. Lotnisko jest położone w odległości 10 km od centrum. Lokalizacja hotelu w pobliżu Parku Łazienkowskiego, Belwederu, Ogrodu Botanicznego, muzeów, 3 teatrów umożliwia atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Hotel Portos Warszawa - http://www.felix.com.pl/index.php?pid=105

tl_files/aktualnosci - pliki/Hotel Portos.jpg

Hotel Portos* to doskonała propozycja dla grup turystycznych oraz gości biznesowych. Obiekt należy do grupy START hotel - pierwszej, polskiej sieci hoteli ekonomicznych. Położony jest na Stegnach przy Trakcie Królewskim między Belwederem, a Wilanowem. Doskonałe położenie zapewnia szybkie połączenia z centrum Warszawy, dworcem PKP oraz najważniejszymi obiektami turystycznymi.

Hotel Hetman Warszawa - http://www.hotelhetman.pl/

tl_files/aktualnosci - pliki/Hotel Hetman.jpg

Trzygwiazdkowy Hotel HETMAN w Warszawie znajduje się w dogodnej dla gości lokalizacji: 3 km od Dworca Centralnego oraz niespełna 12 km od Lotniska Okęcie, co zapewnia szybki dojazd do każdego miejsca stolicy. Położenie kilkaset metrów od Zamku Królewskiego i warszawskiej Starówki gwarantuje udaną organizację atrakcyjnej pieszej wycieczki połączonej ze zwiedzaniem najznakomitszych zabytków i miejsc związanych z historią Polski.

Hotel Feliks Warszawa - http://www.felix.com.pl/index.php?pid=103

tl_files/aktualnosci - pliki/Hotel Feliks.jpg

Obiekt należy do grupy START hotel - pierwszej, polskiej sieci hoteli ekonomicznych. Położony jest po prawej stronie Wisły w pobliżu Trasy Łazienkowskiej, oraz trasy wyjazdowej na Lublin i Terespol. Zielone otoczenie hotelu - stwarza z jednej strony optymalne warunki do pracy i wypoczynku, z drugiej strony zachęca do niedalekiej wycieczki śladami starej Warszawy. Nie słychać tu zgiełku miejskiej metropolii a doskonałe położenie pozwala szybko przenieść się do centrum stolicy.

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK