Zapraszamy serdecznie wydarzenie "Kobieto - Wyjdź przed Szereg”

Już we wtorek 12 lutego serdecznie zapraszamy na drugą edycję ogólnopolskiego cyklu wydarzeń "Kobieto - Wyjdź przed Szereg". Tym razem, beneficjentem warszawskiej edycji pozostaliśmy my.

Będzie to wyjątkowa konferencja skoncentrowana na inspiracji, motywacji, przedsiębiorczości oraz rozwojowi osobistemu dla kobiet.

Prelegentkami będą:

Jagna Niedzielska - Kucharz, doradca kulinarny, prowadząca warsztaty kulinarne z kuchni Zero Waste. Prowadzi program w Kuchni + „Bez reszty. Kuchnia zero waste”, a niedawno wydała debiutancką książkę z przepisami oraz poradnik w jednym- „Bez resztek”. Chętnie zdobywa nowe doświadczenia. Odbyła staż w otwartej przez Douglasa McMastera w 2014 r. pionierskiej restauracji Silo w Brighton. Silo to restauracja zero waste, gdzie produkuje się zaledwie 1% śmieci. Później była na stażu w restauracji Nolla Helsinki- fińska restauracja zero waste gdzie testuje się aplikację do monitorowania odpadów, a także kompostuje zasilając naturalnym nawozem farmerów, którzy dostarczają im produkty. Jagna uwielbia gdy w daniach mieszają się smaki, faktury i kolory, dlatego jej drugą specjalnością jest kuchnia hawajska, gdzie tradycyjne, rajskie przepisy łączą między innymi smaki Japonii, Chin, Tajlandii, Filipin, czy Portugalii. W wolnych chwilach Jagna daje upust swojej artystycznej duszy i tworzy food design. Kreuje przepisy oraz zdjęcia pod hasłem „architektura kulinarna”, które znane są już w Berlinie, Francji, Czechach i w Stanach Zjednoczonych.

oraz

Happy Maker - Magda Jasińska - Jest marzycielką, świadomą swoich umiejętności. Kochającą siebie. Wszędzie widzi możliwości. Niepoprawna optymistka która wszędzie, we wszystkim i we wszystkich widzi dobro! Oczy, które widzą dalej, więcej, jaśniej. Myśli, które wychodzą znacznie poza krawędź tego świata. Swoją energię może porównać z ciepłem i ukojeniem światła, z odrobiną tajfunu, który pobudza do zmian na lepsze. Jest inspiratorką! Lekarzem dusz! Pokazuje jak łatwo i szybko można dojść do siebie! Do swojego naturalnego stanu. Stanu, którym jest szczęście. Po to jesteśmy TU na Ziemi. By być szczęśliwymi i realizować swoje marzenia, swoje pragnienia i wyznaczać sobie bez presji nowe cele. Podstawą tego, co robi jest Prawo Przyciągania, a sposób którym pomaga to autorska metoda wypracowana na własnych badaniach i doświadczeniach oraz tym, co dała jej ścieżka rozwoju duchowego.
Hasłem Magdy jest "Nie możesz dojść do siebie, przyjdź do mnie!"
Przeprowadziła ponad 380 ponadgodzinnych transmisji LIVE na swoim FB oraz rekomenduje ją ponad 1500 zadowolonych po jej kursach Kursantów. Jest autorką 7 kursów online pomagających ulepszyć swoje życie w każdej jego dziedzinie. Autorka "Przepiśnika na udane, szczęśliwe życie Happy New Year Maker"

Wydarzenie poprowadzi:


Tomasz Gulak - Szkoleniowiec, mówca motywacyjny, manager, działacz społeczny.
Założyciel "Wyjdź przed Szereg" i pomysłodawca wydarzenia "Kobieto - Wyjdź przed Szereg"

MIEJSCE:
Sala konferencyjna TUiR "WARTA" S.A. - ul. Chmielna 85/87 Warszawa (wejście od ul. Żelaznej)

Bilety dostępne są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez link:
https://kwps2warszawa.evenea.pl/

 

Zapraszamy serdecznie!

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK