Archiwum aktualności

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam serdeczne życzenia spokojnych, radosnych chwil w gronie najbliższych. Niech Święta przyniosą Państwu wytchnienie od codziennych obowiązków,  oraz dużo zdrowia, a Nowy Rok wiele pięknych niespodzianek, sukcesów i spełnionych marzeń.

 

Więcej

XI Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny

Fundacja Dziecięca Fantazja już po raz czwarty otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w XI Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym. Organizatorem tego wydarzenia jest SHOM, czyli Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych.

Więcej

Charytatywne kartki świąteczne

W dobie technologii i Internetu często zapominamy o tradycji. Kilka szybkich słów i klik… wysłano. Świąteczne życzenia w mgnieniu oka docierają do nadawcy. Tylko czy naprawdę o to chodzi? Już dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę charytatywnych kartek świątecznych, kartek, które spełniają marzenia ciężko chorych dzieci.

Więcej

Święta z Fantazją

Dzięki empatii Przyjaciół Fantazji, nasze poprzednie świąteczne wydarzenia odniosły oszałamiający sukces. Dostaliśmy ogrom podziękowań i wyrazów wdzięczności z całej Polski, a zainteresowanie naszymi grudniowymi imprezami ciągle rośnie. Właśnie dlatego mamy dla Was wspaniałe wieści.  W tym roku planujemy podwoić liczbę zaproszonych dzieci – przybędzie ich aż 400!

Więcej

OKENO wspiera nasze działania

https://okeno.pl to jeden z większych portali ogłoszeniowych w polskim Internecie - dziś udzielił nam swojego wsparcia. 

Więcej

Bezpłatna Ogólnopolska Konferencja “Z MPD na co dzień”

Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego to wydarzenie propagowane od lat. Mózgowe Porażenie Dziecięce statystycznie występuje u 2 na 1000 urodzonych dzieci, a na świecie obecnie jest ponad 17 milionów osób dotkniętych tą niepełnosprawnością.

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK