Archiwum aktualności

Marzenie za grosik! - wspólna akcja charytatywna Fundacji i OBI

W dniach 9-10.12 i 16-17.12.2006 w marketach OBI na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone zbiórki grosików, które pomogą Fundacji w spełnieniu marzeń jej nieuleczalnie chorych Podopiecznych.

Więcej

Ruszyła akcja "Kup Kartki Świąteczne - Pomóż Spełniać Marzenia!" - obejrzyj katalog z naszymi kartkami...

Fundacja Dziecięca Fantazja pragnie zachęcić firmy, instytucje oraz osoby prywatne do zakupu kartek świątecznych, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność statutową Fundacji czyli spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych polskich dzieci. Zapraszamy do obejrzenia naszego tegorocznego katalogu!

Więcej

Akcja Play Squash For Kids wystartowała! - przystąp do programu, zarejestruj się online...

Fundacja Dziecięca Fantazja ma zaszczyt zaprosić Państwa do rocznego programu przeznaczonego dla graczy oraz klubów squasha w Polsce mającego na celu wsparcie jej statutowej działalności oraz pomoc w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce.

Więcej

Wspólny projekt firmy Electronic Arts Polska i Fundacji Dziecięca Fantazja - kup grę FIFA 07 i pomóż spełniać marzenia...

Już po raz drugi firma Electronic Arts Polska postanowiła wesprzeć działalność Fundacji Dziecięca Fantazja i pomóc w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce. 

Więcej

Kubica Dzieciom

10 września zakończyła się aukcja charytatywna na portalu Allegro oryginalnego kasku Roberta Kubicy oraz pięciu koszulek opatrzonych jego autografami.

Więcej

VIII Aukcja Sztuki Współczesnej w Domu Aukcyjnym Rempex w Warszawie - 13.09.2006 - 2 obrazy wystawione przez Fundację Dziecięca Fantazja...

Już 13 września 2006 r. o godz. 19.00 w warszawskim Domu Aukcyjnym Rempex rozpocznie się aukcja poświęcona sztuce współczesnej, na której zlicytowane zostaną m.in. dzieła wystawione przez Fundację Dziecięca Fantazja. 

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK