Archiwum aktualności

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS wspierają Fundację Dziecięca Fantazja

W grudniu rozpoczęła się wspólna akcja Fundacji „Dziecięca Fantazja” i Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Przez najbliższe miesiące w siedzibach Banków Spółdzielczych na terenie całej Polski będą spełniane marzenia podopiecznych Fundacji.

Więcej

Dziesięcioro dzieci z woj. lubelskiego obdarował Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie

18 grudnia 2012 w godz. 14:00 – 16:00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Krasnymstawie (Oddział Siennica Różana) dziesięcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty gwiazdkowe. 

Więcej

Świąteczne spotkanie Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka – 16 grudnia 2012

Ogromną niespodziankę zrobili nam w grudniu Partnerzy z Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka. Zaprosili przedstawicieli Fundacji na kolację świąteczną, podczas której zbierane były fundusze na spełnienie marzenia 16-letniego Artura z Szamotuł, zmagającego się z nowotworem kości z przerzutami do płuc.

Więcej

Spełniliśmy marzenia podczas Jarmarku „Idą Święta” – Zabrze, 14.12.2012

W piątek, 14 grudnia 2012 o godzinie 18:40 podczas Jarmarku Świątecznego „Idą Święta” pod honorowym patronatem prezydenta Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik, organizowanego przez Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu spełniły się marzenia pięciorga chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Wyłącznym sponsorem wymarzonych prezentów była  firma Fortum Heat and Power Polska Sp.  z o.o.

Więcej

Radosna Gwiazdka – dla nich

Dzieciństwo to wyjątkowy i niepowtarzalny okres w życiu każdego z nas. Wyjątkowy i pierwszy – bo za nim idą następne. To nasz start i początek. Dla nieuleczalnie chorych dzieci wspieranych przez fundację to CAŁE ŻYCIE. Wiele z nich nie dorośnie, nie zrealizuje swoich planów, ale mają prawo marzyć i mieć wspaniałe fantazje. Zwykle odchodzą nie spełniając tego wszystkiego. 

Więcej

Charytatywna akcja portalu Gruper.pl i Fundacji Dziecięca Fantazja – Spełniamy Dziecięce Fantazje

Od 10 grudnia 2012 do 31 grudnia 2012 na portalu Gruper.pl można nabyć specjalny kupon, który wspiera działalność Fundacji Dziecięca Fantazja.

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem… Kupon wspierający to jedynie 5 zł.

tl_files/sponsorzy_partnerzy/standardowi/4-gruper.gif

Kliknij powyżej, aby zobaczyć ofertę i kupić kupon wspierający

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK