Archiwum aktualności

Kartki bożonarodzeniowe z Fantazją czyli jak zostać pomocnikiem św. Mikołaja

Już dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kart bożonarodzeniowych.  Kartki zdobione, kartki wykonane przez wolontariuszy, cudne projekty dzieci, podopiecznych fundacji. 

Więcej

Oświadczenie

W związku z napływającymi od Was wiadomościami, chcielibyśmy poinformować, że Fundacja Dziecięca Fantazja nie przeprowadza zbiórek pieniędzy na leczenie ani rehabilitację konkretnych dzieci.

Więcej

Mikołajowa Podróż Spełnionych Fantazji - listopad 2013 trasa II

Trzydziesta siódma Podróż Spełnionych Fantazji odbyła się w drugiej połowie listopada. Została zorganizowana przez Fundacje Dziecięca Fantazja, która zaprosiła do uczestnictwa w tym wydarzeniu grupę wolontariuszy z Kanady. Wspólnie odwiedziliśmy i spełniliśmy marzenia 11 podopiecznych z województwa łódzkiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Dodatkowo odwiedziliśmy także oddział onkologiczny Dziecięcego Uniwersyteckiego Szpitala w Łodzi.

Więcej

Mikołajkowa Podróż Spełnionych Fantazji - listopad 2013 trasa I

Trzydziestaszósta, Mikołajkowa Podróż Spełnionych Fantazji organizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja odbyła się wdrugiej połowie listopada. Spełniliśmy fantazje13 naszych Marzycieli z województwalubelskiego, podkarpackiego, i małopolskiego.Cała podróż obfitowała w spotkania z ludźmi o wielkich sercach,gotowych do bezinteresownej pomocy. Dzięki ich zaangażowaniu w organizację wyjazdu mogliśmy spełniać marzenia naszych Podopiecznych.

Więcej

Wystawa i aukcja "Współcześni polscy ilustratorzy książek dla dzieci"

Fundacja Dziecięca Fantazja objęła patronat nad wystawą i aukcją "Współcześni polscy ilustratorzy książek dla dzieci", która odbędzie się w Warszawie w dniach 12-19.12.

Więcej

Świąteczna akcja – kup prostownicę do włosów, spełnij marzenie

Marzenia można spełniać na wiele różnych sposobów, także kupując prezent dla bliskiej osoby.

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK