Archiwum aktualności

Listopadowa Podróż Spełnionych Fantazji - trasa II

Czterdziesta szósta Podróż Spełnionych Fantazji odbyła się w drugiej połowie listopada 2014r. Podróż została zorganizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja, która zaprosiła do uczestnictwa w tym wydarzeniu 13 wolontariuszek z Kanady. Pierwsze dni spędziliśmy wspólnie zwiedzając Warszawę i Kraków, następnie podzieliłyśmy się na dwie grupy i razem spełniliśmy marzenia 22 podopiecznych z województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Odwiedziliśmy także dwa szpitale dziecięce.

Więcej

Listopadowa Podróż Spełnionych Fantazji - trasa I

Czterdziesta piąta Podróż Spełnionych Fantazji odbyła się w drugiej połowie listopada 2014r. Podróż została zorganizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja, która zaprosiła do uczestnictwa w tym wydarzeniu 13 wolontariuszek z Kanady. Pierwsze dni spędziliśmy wspólnie zwiedzając Warszawę i Kraków, następnie podzieliłyśmy się na dwie grupy i razem spełniliśmy marzenia 22 podopiecznych z województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Odwiedziliśmy także dwa szpitale dziecięce.

Więcej

Kulturalne Anioły - 5 grudnia 2014 r.

Mazowiecki Instytut Kultury we współpracy z Fundacją Dziecięca Fantazja organizuje akcję charytatywną pod hasłem Kulturalne Anioły. Ideą akcji jest zebranie funduszy na spełnienie fantazji – zakup skrzypiec – dla chorego na raka Karola, podopiecznego Fundacji. 

Więcej

Kup kartki świąteczne - pomóż chorym dzieciom!

Mało kto myśli już o Świętach Bożego Narodzenia. Segregujemy zdjęcia z wakacji, planujemy wypad na grzyby. Do świątecznego szaleństwa wydaje się być jeszcze bardzo, bardzo daleko, ale tylko pozornie.

Już dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kart bożonarodzeniowych.  Kartki zdobione, kartki wykonane przez wolontariuszy, cudne projekty dzieci, podopiecznych fundacji. Wszystko to znajdziecie Państwo w kolejnym już, najnowszym katalogu.

Więcej

Projekt "Świadoma Mama"

Zostaliśmy patronem projektu Świadoma Mama. Projekt powstał w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. 

Więcej

Kolejne kartkowe marzenie - wyślij kartkę urodzinową dla Antosia

Wiemy, że ostatnio organizowaliśmy podobną akcję dla Kuby. Ponawiamy podobny apel właśnie ze względu na to, że akcja tak wspaniale się udała i do Kuby spłynęła lawina kartek i drobnych upominków z całej Polski i nie tylko. Takie samo marzenie, ale adresat się zmienia.

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK