Archiwum aktualności

Święta z Fantazją!

W okresie świątecznym oraz noworocznym będą rozwożone paczki do naszych Podopiecznych.  Rozwieziemy łącznie ponad 100 paczek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i zostali pomocnikami św. Mikołaja. Dziękujemy całkiem prywatnym Aniołom oraz Pracownikom wielu firm, z którymi współpracujemy - za Waszą hojność, zaangażowanie i bezinteresowne dary dla dzieci.

Więcej

Świąteczny Pokaz Filmowy - Dobry Dinozaur

15 grudnia Raiffeisen Polbank zaprosił 100 podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja z rodzinami na wyjątkowy pokaz filmowy.

W gościnnym kinie Cinema City w CH Promenada odbył się zamknięty pokaz filmu animowanego „Dobry Dinozaur”.  Dzieci otrzymały także przepiękne paczki, wypełnione po brzegi upominkami, m.in. kalendarzami z czekoladkami, czy dinozaurami. Oczywiście nie zabrakło też popcornu i napojów. Można było jeść i pić do woli. Żeby oczekiwanie na film skrócić do minimum, jak zawsze,  nie wyemitowano żadnych reklam. Dzieci od razu mogły obejrzeć niezwykłe przygody dzielnego bohatera oraz odbyć podróż do krainy z dawnych czasów.

Więcej

Listopadowa Podróż Spełnionych Fantazji

W drugim tygodniu listopada 2015 odbyła się, ostatnia w tym roku, Podróż Spełnionych Fantazji. Była to pięćdziesiąta druga Podróż zorganizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja, w których uczestniczyli wolontariusze z Kanady. Pierwsze 2 dni spędziliśmy wspólnie podróżując i zwiedzając, następnie spełniliśmy marzenia 14 podopiecznych z województw: śląskiego, małopolskiego oraz łódzkiego i mazowieckiego. Odwiedziliśmy także Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Więcej

Kartki z Fantazją – kup kartki świąteczne i spełnij marzenie

W dobie technologii i Internetu często zapominamy o tradycji. Kilka szybkich słów i klik… poszło. Świąteczne życzenia w mgnieniu oka docierają do nadawcy. Tylko czy naprawdę o to chodzi? Już dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kart bożonarodzeniowych dla firm i osób indywidualnych. 

Więcej

Polska Bajka Wigilijna

Rok temu w pewnym ciepłym i przytulnym domu powstała dla małego chłopca piękna historia o choinkowych ozdobach świątecznych. Dzisiaj jej autorka chciałaby się podzielić nią światem. Tak urodziła się niezwykła akcja crowdfundingowa.

Więcej

Kampania „Spełniamy Marzenia Dzieci”

Dnia 18 sierpnia razem z platformą Nadrukomat.com  ruszyliśmy z Kampanią „Spełniamy Marzenia Dzieci” mającą na celu wsparcie marzycieli, podopiecznych naszej Fundacji.

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK