Archiwum aktualności

Mikołajki z Fantazją zakończone wielkim sukcesem!

5 grudnia był wyjątkowym i niezapomnianym dniem, należącym w pełni do chorych dzieci oraz ich rodzin. Tego dnia zorganizowaliśmy jedyną w swoim rodzaju imprezę z okazji Mikołajek. „Mikołajki z Fantazją” odbyły się w Sali Balowej Courtyard by Marriott Airport Warsaw Hotel w Warszawie, który został głównym partnerem imprezy. Na to niezwykłe wydarzenie zaprosiliśmy ponad 200 dzieci z całej Polski, zmagających się z chorobami zagrażającymi ich życiu, nieuleczalnymi oraz przewlekłymi, wraz z rodzeństwem i opiekunami. Były wśród nich szkraby cierpiące na raka, mózgowe porażenie dziecięce, wady serca i mózgu, rdzeniowy zanik mięśni, mukowiscydozę, rozszczep kręgosłupa, zespół Downa i wiele, wiele innych… Tego wieczoru, to właśnie te dzieci były dla nas najważniejszymi osobami. Chcieliśmy, żeby poczuły magię Świąt Bożego Narodzenia, zapomniały o swoich chorobach, niepełnosprawności i odmienności, śmiały się, bawiły i były po prostu dziećmi. Cel został osiągnięty!

Więcej

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym pomaga podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. pomogło spełnić marzenia wielu podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W 2016 ECPP wzięło czynny udział w aukcjach charytatywnych i łącznie przekazało na naszą rzecz kwotę w wysokości 35 tyś złotych netto.

Więcej

Mikołajki z Fantazją – 5 grudnia 2016

5 grudnia 2016 organizujemy świąteczną Galę dla najmłodszych, czyli Mikołajki z Fantazją. Impreza, która odbędzie się w Warszawie, w hotelu Marriott Courtyard, jest skierowana do 200 chorych dzieci, zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu, nieuleczalnymi oraz przewlekłymi, a także do tych, które zmagają się z niepełnosprawnością ruchową lub intelektualną. U nas chore dzieci poczują się jak NAJWAŻNIEJSZE OSOBY, będą mogły poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia, zapomnieć choć na chwilę o chorobie, problemach dnia codziennego i być po prostu DZIEĆMI.

 

Więcej

Charytatywne karki świąteczne, które pomagają spełniać marzenia!

 Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Każde dziecko czeka na prezent od Mikołaja, niestety nie każde go otrzyma. Chore dzieci spędzają święta w szpitalach lub cierpią samotnie w domu. Rodziców tych dzieci nie stać czasem na urządzenie nawet kolacji Wigilijnej.

Więcej

Spełnione marzenie Weroniki i Sebastiana

Zamiłowanie do sportu, gorliwe kibicowanie sportowcom i całym drużynom nie są obce chyba nikomu. Bez względu na wiek, płeć, czy miejsce zamieszkania ludzie na całym świecie ulegają magii sportu. Sport jednoczy, motywuje do działania, pokazuje jak ważna jest głęboka wiara w swoje umiejętności, walka z przeciwnościami losu, ale przede wszystkim ze swoimi słabościami. Piłka nożna jest szczególnie popularna. Dla nastoletniej Weroniki i jej rówieśnika Sebastiana kibicowanie ich ulubionej drużynie- FC Barcelonie to szczególna przyjemność. Źródło prawdziwej radości i chwila oderwania się od okrutnej rzeczywistości.

Więcej

Akcja Witaj Szkoło!

Jak co roku, pod koniec wakacji, ale jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego nasi partnerzy mobilizują siły i chęci do wzięcia udziału, w co rocznej akcji Witaj Szkoło!, podczas której pracownicy zaprzyjaźnionych firm zbierają wyprawki szkolne dla naszych najbardziej potrzebujących podopiecznych.

 

 

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK