Archiwum aktualności

Pomóż spełnić marzenie chorego dziecka

Zbliża się magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, czas radości i nadziei. Każde dziecko z wytęsknieniem czeka na prezent od św. Mikołaja, niestety nie każde go otrzyma. Nie we wszystkich domach będzie słychać dziecięcy śmiech. Chore dzieci, podopieczni naszej Fundacji często spędzają święta w szpitalach lub cierpią samotnie w domu. Rodziców tych dzieci nie stać czasem nawet na urządzenie kolacji wigilijnej, prezent pod choinkę, nie mówiąc już o spełnieniu najskrytszych pragnień. A nasi mali bohaterowie, podobnie jak ich zdrowi rówieśnicy, również mają marzenia i również piszą listy do św. Mikołaja.

Więcej

II Gala „Mikołajki z Fantazją” 2017

4 grudnia był dla naszych podopiecznych niezapomnianym, czarodziejskim dniem, na który co poniektórzy czekali cały rok! Tego dnia, bowiem, zorganizowaliśmy już po raz drugi świąteczną galę pod hasłem „Mikołajki z Fantazją”.

Więcej

Zapraszamy na warsztaty świadomej mamy

Jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś Maluszka? Poszukujesz sprawdzonego źródła wiedzy? Zapraszamy na  BEZPŁATNE warsztaty Świadomej Mamy.

Więcej

Kancelaria Radców Prawnych R.Ptak i Wspólnicy wsparła nasze działania

Z całego serca dziękujemy Kancelarii Radców Prawnych R.Ptak i Wspólnicy za wsparcie naszych działań.

Więcej

Kwartet AMOK wesprze tegoroczne Mikołajki z Fantazją

Kwartet AMOK wesprze tegoroczne Mikołajki z Fantazją. Zespół wykona najpiękniejsze kolędy oraz przeboje filmowe podczas Gali dla najmłodszych.

Więcej

Charytatywne kartki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pojednania, radości i życzeń płynących z serca. Boże Narodzenie to także choinka, prezenty i cudowny dziecięcy śmiech. Nie wszędzie niestety. W wielu domach w tym czasie nie będzie dzieci, w innych – pięknie zapakowanych podarunków, w jeszcze innych - Wigilijnej kolacji.

Więcej

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK