Dziecięce fantazje

Daria Voytsel
Imię dziecka:
Daria
Wiek:
16
Województwo:
lubelskie
Choroba:

nowotwór złośliwy jajnika

W październikową niedzielę ubiegłego roku Daria wróciła szczęśliwa i pełna wrażeń z Bieszczad. Kilka dni później leżała już na stole operacyjnym. Do szpitala trafiła z bólem brzucha i gorączką. Podjęto decyzję o operacji, nikt jednak nie spodziewał się tego co miało nastąpić. Biopsja wykazała nowotwór złośliwy jajnika. Daria trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka. Tomografia i następna zła wiadomość - kolejna zmiana nowotworowa. Daria jest już po trzech cyklach chemioterapii, przed nią jeszcze jeden, tomografia i decyzja odnośnie dalszego leczenia.  

Lustrzanka z akcesoriami

Daria ma wiele pasji, każdej z nich oddaje się w 100%. Uwielbia konie i grę na gitarze. Cudowne godziny spędzone w stajni i na końskim grzbiecie a potem chwile spędzone z gitarą w dłoni. Tak było jeszcze niedawno…  Dziś Daria marzy o fotografii. Chciałaby uwieczniać swoich ulubieńców, chociaż w ten sposób mogłaby być blisko nich. Największą i jedyną fantazją dziewczynki jest profesjonalny aparat fotograficzny wraz z akcesoriami.  

Rower górski FANTAZJA SPEŁNIONA

Co myśli złodziej kradnąc dziecięcy rower… pewnie nic, z niewyjaśnionych powodów funkcje myślowe są mu niedostępne. Co myśli dziecko przebywające w szpitalu, podłączone do chemii na wieść, że ktoś zabrał jego ukochany sprzęt? O kradzieży roweru Daria dowiedziała się leżąc na sali szpitalnej. Niemoc, przeogromny smutek i żal… Daria marzy o nowym rowerze. Wierzy, że już wkrótce poczuje się lepiej, że wsiądzie na rower i wyruszy przed siebie, daleko…

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK