Dziecięce fantazje

163587-538284562902027-222397934-n
Imię dziecka:
Aleksandra
Wiek:
22
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

złośliwy nowotwór jajnika

Ola jesienią ubiegłego roku zachorowała na złośliwy nowotwór jajnika. Pod koniec roku dziewczynka przeszła operację usunięcia jajnika wraz z jajowodem. Guz znajdował się między kośćmi miednicy i ważył 3kg. Obecnie Ola jest w trakcie chemioterapii i mimo to stara się nigdy nie narzekać i dzielnie walczy z chorobą. 

Skuter

Ola lubi sport i jest aktywną nastolatką. Jej wielką pasją jest motoryzacja, głównie motory. Dziewczynka marzy o własnym skuterze, dzięki któremu będzie mogła swobodnie się poruszać i dojechać tam gdzie nie mogłaby dojść z powodu osłabienia. Ola pragnie też rozwijać swoją pasję. 

Karta podarunkowa do H&M, Stradivarius lub Reserved

Ola interesuje się modą, najnowszymi trendami, lubi oglądać magazyny o modzie oraz kanały w TV dotyczące mody. Dziewczynka marzy o karcie podarunkowej do chociaż jednego ze sklepów odzieżowych aby móc być ‘’na czasie’’ i móc kupić sobie extra ciuchy.

Żółw lądowy

Ola marzy o żółwiu lądowym. Ponieważ dużo czasu spędza w szpitalu i nie może mieć wymagającego zwierzaczka, pragnie mieć mało uciążliwego żółwia. Ola chce wiedzieć, że w domu ktoś czeka na jej rychły powrót ze szpitala. W czasie jej nieobecności żółwiem zaopiekuje się mama. 

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK