Dziecięce fantazje

Sany0266
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
10
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna 

Choroba u Wiktora została zdiagnozowana wiosną tego roku. Wszystko zaczęło się od bólu kolana i gorączki. Obecnie chłopiec przyjmuje chemie doustną i dożylną. Wiktor jest dzieckiem leżącym i przez swoją chorobę jest zamknięty w sobie. 

Wyposażenie pokoju

Wiktor ma wyremontowany pokój. Bardzo się z tego cieszy, ale chciałby mieć w nim też nowe meble. Teraz chłopiec ma stare, zniszczone meble, po swojej 16-letniej siostrze Julii. Nowe meble dodałyby uroku nowemu pokojowi, dały poczucie bezpieczeństwa oraz pozwoliłyby na odpoczynek po pobycie w szpitalu.  

Laptop

Chłopiec jest wielkim miłośnikiem różnego rodzaju gier. Ale jest leżący przez co nie może grać w piłkę czy brać udziału w grach z rówieśnikami. Dlatego Wiktor marzy o laptopie, aby móc grać w swoje ulubione gry. Taki laptop wniesie wiele radości w codziennym życiu Wiktora i pozwoli na byciu aktywnym dzieckiem… chociaż w świecie wirtualnym.

Łóżko w kształcie samochodu FANTAZJA SPEŁNIONA

Wiktor jak każdy mały chłopiec uwielbia samochody. Razem z tatą śledzi nowinki motoryzacyjne. Marzeniem chłopca jest spać w łóżku w kształcie samochodu. Dzięki takiemu łóżku Wiktor będzie miał motoryzacyjne sny oraz poczuje się jak prawdziwy kierowca.  

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK