Dziecięce fantazje

10003011-614347251986073-249336348-n
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
13
Województwo:
podlaskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

U Oliwii ostrą białaczkę limfoblastyczną z zajęciem ośrodkowego układu nerwowego zdiagnozowano wiosną 2013 roku. Dziewczynka zmagała się z wieloma powikłaniami, przechodziła ciężkie choroby wywołane nowotworem i leczeniem. Po nawrotach, wielu chemiach, naświetlaniach i sterydach, teraz dochodzi do zdrowia. 

Xbox z Kinectem FANTAZJA SPEŁNIONA

Oliwia konsolę Xbox poznała w szpitalu, gdzie spędzała wiele czasu. Marzeniem dziewczynki jest własna konsola Xbox z Kinectem. Taki prezent będzie doskonałą formą rozrywki w wolnych chwilach oraz doskonałym sposobem na spędzanie czasu z rodziną.

Lalka Monster High Cleo

Oliwia jest wielką fanką Monster High. W domu ma już pokaźną kolekcję lalek z tej bajki. Brakuje jej jednej - Cleo. Oliwię ucieszyłyby również akcesoria do lalki, jacuzzi, łóżko czy ubranka. Taki prezent będzie doskonałym dopełnieniem kolekcji, którą posiada oraz wniesie wiele radości w życie Oliwki.

Rower

Marzeniem dziewczynki jest nowy, większy rower. Podstawowym warunkiem jest, aby był w kolorze zielonym i żeby miał koszyk z przodu, w którym Oliwia będzie wozić swoje lalki. Taki rower pozwoli dziewczynce aktywnie spędzać czas oraz zapomnieć o chorobie i leczeniu, które przeszła. 

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK