Dziecięce fantazje

Kacper Janiak 5 l.
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
9
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

neuroblastoma IV stopnia

Pod koniec 2011 roku Kacper zaczął się uskarżać na ból nogi. Kulał, przestał biegać, nie mógł wchodzić po schodach. Mijały miesiące, a lekarze nie potrafili stwierdzić, co mu dolega. Dopiero kiedy do niepokojących objawów doszło ogromne zasinienie oczu oraz ból, chłopcu zrobiono tomografię i natychmiast skierowano do szpitala. Okazało się, że w ostatnim momencie. Na początku nie dawano mu szans na wyleczenie, jednak Kacper nie przestaje walczyć. Przeszedł chemioterapię, naświetlania oraz autoprzeszczep szpiku kostnego. Trafił także do kliniki w Niemczech, gdzie poddano go terapii przeciwciałami, kosztującej kilkaset tysięcy złotych.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Brak odporności nie pozwala 6-latkowi na częste wychodzenie z domu, często też pojawiają się infekcje. Dlatego Kacperek chciałby mieć telewizor w swoim pokoju, dzięki któremu czas spędzony w czterech ścianach byłby dla niego znacznie przyjemniejszy.

Strój piłkarski FANTAZJA SPEŁNIONA

Pasją Kacperka jest piłka nożna. Gdy wrócili z Niemiec Kacper ubłagał mamę żeby zapisała go do szkółki piłkarskiej. Od tamtej pory chłopiec myśli i mówi tylko o piłce. Marzy o posiadaniu stroju piłkarskiego Real Madryt z imieniem i nr "10", żółtych butów - korków Adidasa, getrów i rękawic bramkarskich.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK