Dziecięce fantazje

KZ
Imię dziecka:
Kornelia
Wiek:
13
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Kornelia była zdrowym, szczęśliwym dzieckiem i nic nie zapowiadało zbliżającego się nieszczęścia. Niestety na początku 2013 roku, po tym jak dziewczynka dostała krwotoku z nosa, rozpoznano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przez kilkanaście miesięcy Kornelka przyjmowała chemię, jednak już w sierpniu 2015 roku nastąpiła wznowa choroby. Wdrożono jeszcze bardziej agresywne leczenie powodujące wiele powikłań. Dziewczynka prawie nie bywa w domu...

Aparat fotograficzny FANTAZJA SPEŁNIONA

Kornelka uwielbia robić zdjęcia. Fotografuje praktycznie wszystko: deszcz, słońce, swoją siostrę, ściany oddziału. Sprawia jej to ogromną radość, dlatego marzy o aparacie typu lustrzanka, który dałby jej więcej możliwości i pozwolił robić coraz lepsze zdjęcia. Kiedy Kornelia oddaje się swojej pasji, zapomina o lęku i cierpieniu związanym z chorobą.

Duża trampolina

Kornelia to energiczne dziecko, które zawsze lubiło biegać, skakać i tańczyć. Pewnie dlatego jej marzeniem jest duża trampolina, na której chciałaby szaleć wraz z młodszą siostrą. Dziewczynki bardzo za sobą tęsknią i nie mogą się doczekać, kiedy znów będą mogły wspólnie dokazywać. Trampolina będzie do tego idealna!

Meble

Ostatnim marzeniem Kornelki są nowe mebelki do pokoju, w tym solidne, wygodne łóżko. W przytulnym, pięknie i kolorowo urządzonym pokoiku z pewnością szybciej poczuje się lepiej i odzyska stracone siły.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK