Dziecięce fantazje

Wiktoria k.
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
19
Województwo:
małopolskie
Choroba:

mięsak

Dramat Wiktorii miał swój początek w pojawieniu się niepokojącego bólu i ucisku w klatce piersiowej. Podejrzewano problemy z sercem, ale EKG nic nie wykazało. Dopiero kiedy dziewczynka trafiła na oddział chorób płuc, wykonano pełną diagnostykę i odkryto dwa złośliwe guzy – w klatce piersiowej oraz w biodrze. Wiktoria przeszła operację, kolejne cykle chemioterapii oraz codzienne naświetlania. Początkowo nastolatka była załamana, kiedy zobaczyła małych pacjentów na oddziale onkologii, ale teraz dzielnie walczy o swoją przyszłość!

Zestaw mebli

Wiktoria marzy o nowym umeblowaniu swojego pokoju. Ucieszy się z upragnionego łóżka, fotelu, ławy i dywanu. Nowy wystrój sprawi, że kącik Wiktorii będzie bardziej przytulny i komfortowy. Stanie się idealnym miejscem do odpoczynku i zbierania sił pomiędzy kolejnymi etapami leczenia.

Kosmetyki do makijażu

Wiktoria jest teraz w takim wieku, kiedy do własnego wyglądu przykłada się dużą wagę, niezależnie od tego, czy jest się zdrowym czy nie. Nastolatka bardzo chciałaby dostać zestaw kosmetyków do makijażu firmy Max Factor i poczuć się pięknie mimo choroby!

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK