Dziecięce fantazje

Img-3503.JPG
Imię dziecka:
Bartosz
Wiek:
12
Województwo:
pomorskie
Choroba:

chłoniak

Bartek walczy z nowotworem od 2014 roku. Wszystko potoczyło się lawinowo – pojawienie się guzka na szyi, usg, szpital, diagnoza, która brzmiała: chłoniak nieziarniczy T-komórkowy. Błyskawicznie rozpoczęto leczenie chemioterapeutyczne, które trwa do dzisiaj. Przez pierwsze 9 miesięcy chłopiec praktycznie nie wychodził ze szpitala. Chemia spowodowała liczne powikłania, w tym niebezpieczną dla życia zakrzepicę.

Komputer stacjonarny

Wprawdzie Bartek zakończył już leczenie szpitalne i przyjmuje chemię podtrzymującą w domu, ale jeszcze wiele czasu minie, zanim wróci do normalnego życia. Jego największym marzeniem jest komputer stacjonarny, który umiliłby mu okres rekonwalescencji. Dzięki ulubionym grom sportowym i wyścigom czas spędzany w czterech ścianach w izolacji od kolegów z pewnością będzie płynąć znacznie szybciej.

Duży telewizor

Drugim marzeniem Bartka jest duży telewizor, który zabrałby go w świat fantazji i wesołych przygód jego ulubionych bajkowych bohaterów – świat, który przywróci dzieciństwo i przyćmi wspomnienia onkologicznego piekła.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK