Dziecięce fantazje

MB
Imię dziecka:
Maja
Wiek:
7
Województwo:
pomorskie
Choroba:

zespół Downa

Ciąża mamy Mai przebiegała prawidłowo, ale niestety maleństwo urodziło się w zamartwicy. Lekarzom udało się uratować jej życie, jednak zdiagnozowali u niej zespół Downa i wadę serca. Już w drugim miesiącu życia przeprowadzono pierwszą operację serduszka, a następną dwa lata później. Dzisiaj Maja ma 4 latka, wiele schorzeń i problemów, ale jej rodzice nie przestają walczyć o jak najlepsze start w życie dla swojej córki.

Kosz - huśtawka FANTAZJA SPEŁNIONA

Maja bardzo lubi, kiedy jej ciało jest w ruchu, a szczególną frajdę sprawia jej bujanie się na wszelkiego rodzaju huśtawkach. Głośno się wtedy śmieje i widać, że jest szczęśliwa. Ogromnie by się ucieszyła, gdyby w jej ogrodzie stanął duży podwieszany, bujany kosz.

Samochód na akumulator

Drugą fantazją dziewczynki jest samochód na akumulator. Maja odziedziczyła po swoim tacie wielką miłość do czterokołowych pojazdów. Uwielbia zasiadać na miejscu kierowcy i udawać, że wyrusza w daleką podróż. Gdyby miała swój własny samochodzik marzenia o byciu kierowcą stałyby się rzeczywistością.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Maja ucieszyłaby się także z własnego tableta, który dałby jej szeroki wachlarz możliwości wspomagania rozwoju poprzez terapię logopedyczną i wspieranie komunikacji. A kiedy byłaby już znużona ćwiczeniami, mogłaby oglądać na tablecie ukochane bajki pełne dźwięków i kolorów.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK