Dziecięce fantazje

DB
Imię dziecka:
Dominik
Wiek:
20
Województwo:
małopolskie
Choroba:

przewlekła choroba nerek

Dominik pojawił się na świecie z zespołem wad wrodzonych. Pierwszą operację przeszedł już w drugiej dobie życie, a potem były następne. Wady dotyczą przede wszystkim układu moczowo-płciowego i pokarmowego. Jedna nerka nastolatka jest praktycznie niesprawna. Oprócz konieczności przeprowadzania licznych zabiegów i operacji, chłopak musi przyjmować mnóstwo leków, żeby móc w miarę normalnie funkcjonować.

Smartfon

Dominik jak większość nastolatków marzy o własnym smart fonie, którym mógłby się pochwalić przed rówieśnikami. Chłopak czuje się inny, dlatego chciałby mieć coś, co mają wszyscy wokół niego. Tym czymś jest właśnie nowoczesny telefon. Jego upragniony model to Huawei P9.

Laptop do gier

Miłością Dominika jest motoryzacja. Uwielbia wszystko co związane z samochodami, tirami i autobusami, ale największą frajdę sprawiają mu gry komputerowe związane z tą tematyką. To jego sposób na samotność i smutek. Właśnie dlatego wymarzył sobie laptopa do gier z dużym monitorem i zestawem gier.

Akcesoria do gier

Dominik marzy również o kierownicy wyścigowej i skrzyni biegów Driving Force, które można podłączyć do laptopa. Takie urządzenia pozwalają graczowi poczuć się jak najprawdziwszy kierowca wyścigowy i maksymalizują wrażenia podczas grania. Samochody to cały świat nastolatka, dlatego taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę!

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK