Dziecięce fantazje

BJ.JPG
Imię dziecka:
Bartosz
Wiek:
8
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

zespół wad wrodzonych OUN

Kiedy Bartuś się urodził, lekarze uznali go za zdrowego noworodka. Niestety już w 2 miesiącu życia pediatra zwrócił uwagę na nieprawidłowy obwód głowy. Kilka miesięcy później pojawił się pierwszy atak padaczki, ale diagnozę postawiono dopiero, kiedy chłopczyk miał 3 latka. Brzmiała ona: zespół wad wrodzonych ośrodkowego układu nerwowego. Dzisiaj Bartek nie siedzi, nie chodzi, nie mówi i jest całkowicie zależny od pomocy innych.

Leżaczek do kąpieli FANTAZJA SPEŁNIONA

Bartuś nie potrafi sam wyrazić swoich marzeń, ale mama opiekująca się nim 24 godziny na dobę, potrafi odczytywać jego emocje. Wie, że ogromną frajdę sprawia mu kąpiel. Aby była ona w pełni bezpieczna i komfortowa, potrzebny jest specjalistyczny leżaczek, który można wstawić do wanny. Wtedy pluskanie się w wodzie będzie znacznie dłuższe i przyjemniejsze.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Bartek jest dzieckiem leżącym ze znacznym stopniem upośledzenia. Bierze udział m.in. w zajęciach z neurologopedą oraz tyflopedagogiem, ale na co dzień bardzo by mu się przydał duży tablet. Specjalne programy oraz gry edukacyjne będą efektywną formą wspomagania jego rozwoju, a jednocześnie świetną zabawą.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK