Dziecięce fantazje

OW
Imię dziecka:
Oskar
Wiek:
13
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

miopatia

Oskarek od urodzenia wydawał się słabszy niż inne dzieci. Nawet jego płacz był cichutki. Niestety kiedy miał kilka miesięcy kolejne badania potwierdziły zmiany w jego mięśniach. Okazało się, że chłopczyk cierpi na miopatię – chorobę genetyczną polegającą na ogólnym osłabieniu mięśni w całym ciele. Oskar nie chodzi. Porusza się tylko i wyłącznie na wózku lub na pupie. Z powodu niewydolności oddechowej w ciągu nocy musi być wentylowany mechanicznie. Jest także pod opieką hospicjum domowego.

Klocki Lego City Pociąg Towarowy

Oskar jest wielkim fanem klocków Lego. Każdą wolną chwilę spędza na budowaniu, składaniu, konstruowaniu. Marzeniem chłopca jest zestaw Lego City Pociąg Towarowy. Taki prezent wniesie choć trochę uśmiechu w jego życie  oraz pozwoli rozwijać jego pasję.

Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Oskar jest także fanem piłki nożnej. Kibicuje polskiej reprezentacji, a jego największym idolem jest Robert Lewandowski. Bardzo chciałby się z nim spotkać, porozmawiać, uścisnąć rękę, poprosić o autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Ponieważ Oskar nie chodzi, wiele dziecięcych zabaw i rozrywek jest poza jego zasięgiem. Jednocześnie chłopiec uwielbia się uczyć, zwłaszcza języka angielskiego. Właśnie dlatego idealnym prezentem dla niego byłby wymarzony tablet. To świetny sposób na połączenie nauki z wyśmienitą zabawą.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK