Dziecięce fantazje

14907567-528106950647236-2495898204523329165-n
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
6
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Julia urodziła się z małopłytkowością, dlatego co miesiąc miała robioną kontrolną morfologię. Pewnego dnia rodzice dostali telefon, że wyniki są bardzo złe i trzeba wykonać dodatkowe badania. Niestety diagnoza była najgorsza z możliwych – rak. A konkretnie ostra białaczka limfoblastyczna. Dziewczynka miała wtedy zaledwie 3 miesiące. Przez następny rok przebywała prawie non stop w szpitalu i poddawana była chemioterapii. Później nadszedł czas na chemię podtrzymującą w domu oraz leczenie najróżniejszych powikłań związanych m.in. z problemami z wątrobą, zębami, skórą.

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Julcia jest sama malutka i ma malutkie marzenia. Ponieważ jest zafascynowana bohaterami z „Psiego Patrolu” marzą jej się jakiekolwiek niespodzianki związane z tą bajką. Dodatkowo dziewczynka uwielbia koniki Pony oraz wszelkie artykuły do malowania, rysowania, wycinania oraz puzzle. Z pewnością uszczęśliwią ją: maskotki, gry, figurki lub artykuły plastyczne.

Laptop

Julcia ma też drugie marzenie, jakim jest laptop, najchętniej w jej ulubionym różowym kolorze. Dziewczynka rośnie, intresuje się światem, dlatego przenośny komputer byłby idealnym narzędziem zarówno do edukacji, jak i zabawy.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK