Dziecięce fantazje

PU
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
18
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

dziecięce porażenie mózgowe

Patryk urodził się jako zdrowe dziecko z 10 punktami w skali Apgar. Niestety w 8 miesiącu życia przeszedł ciężkie zapalenie płuc z wysoką gorączką. Pogotowie zabrało go w bardzo poważnym stanie. Wkrótce okazało się, że malec ma dziecięce porażenie mózgowe. Dziś Patryk cierpi dodatkowo na padaczkę, ma zdeformowaną część twarzy, jest pampersowany oraz ma duży niedorozwój umysłowy. Troszkę chodzi, ale bardzo słabo. Mówi tylko pojedyncze słowa.

Spotkanie z Katarzyną Dowbor

Patryk nie umie mówić, ale umie całym ciałem okazywać zadowolenie czy wzruszenie. Nastolatek uwielbia program „Nasz nowy dom”, a zwłaszcza jego prowadzącą – panią Katarzynę Dowbor. Nie opuszcza ani jednego odcinka! Byłby przeszczęśliwy, gdyby mógł osobiście spotkać się z ukochaną prezenterką. Taka niespodzianka sprawiłaby mu większą radość niż jakikolwiek prezent materialny.

Łóżko rehabilitacyjne FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk, z powodu swojej niepełnosprawności, ma też szczególne potrzeby. Nieocenionym udogodnieniem w jego przypadku byłoby łóżko rehabilitacyjne, zaprojektowane z myślą o osobach, które wymagają specjalistycznej pielęgnacji.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK