Dziecięce fantazje

IO
Imię dziecka:
Izabela
Wiek:
18
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

mukowiscydoza

Po tym, jak w wieku kilku miesięcy Iza nie rosła i miała inne niepokojące objawy, lekarze zdiagnozowali u niej mukowiscydozę – chorobę genetyczną, postępującą i nieuleczalną. Dziewczyna boryka się z wieloma poważnymi dolegliwościami, przeszła dwie operacje na jelitach, a niedawno odkryto obecność łagodnego guza na rdzeniu kręgowym. Guz powoduje bóle i cierpnięcie całego ciała. Nastolatka od kilku lat nie może uczęszczać do szkoły, dlatego ma nauczanie indywidualne w domu.

Lustrzanka z obiektywem FANTAZJA SPEŁNIONA

Iza bardzo lubi robić zdjęcia. Już od dawna rozwija swój talent i ciągle ma nowe pomysły na piękne ujęcia. Brakuje jej jednak profesjonalnego sprzętu. Marzy jej się lustrzanka cyfrowa – jej upragniony model to Nikon D5600. Idealnym dodatkiem do aparatu byłby obiektyw tej samej firmy.

Kurs fotograficzny FANTAZJA SPEŁNIONA

Ponieważ Iza swoją przyszłość wiążę z fotografowaniem, chciałaby pójść na profesjonalny kurs fotograficzny. Dzięki temu mogłaby zdobyć cenne umiejętności i w pełni rozwinąć skrzydła jako przyszły fotograf. Jej pasja to jej miłość i siła, która pozwala radzić sobie z codziennymi problemami.

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK