Dziecięce fantazje

WR
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
21
Województwo:
śląskie
Choroba:

mukowiscydoza

Wiktoria od urodzenia choruje na nieuleczalną genetyczną chorobę – mukowiscydozę. Od 2 lat zmaga się także z cukrzycą i ma problemy z sercem. Z tego powodu jakiś czas temu trafiła nawet na OIOM i być może będzie musiała mieć wszczepiony kardiowerter (rozrusznik). Płuca również nie pracują prawidłowo, dlatego nastolatka ciągle ląduje w szpitalu. Jakby tego było mało, dziewczyna straciła niedawno oboje rodziców.

Profesjonalna maszyna do szycia

Wiktoria chciałaby na chwilę zapomnieć o chorobie i spełnić swoje wielkie marzenie, jakim jest profesjonalna maszyna krawiecka firmy Merrylock. Niestety nastolatki nie stać na taki zakup, jej miesięczny dochód jest bardzo niewielki, a koszty leczenia ogromne. Dlatego nie może odłożyć nawet złotówki na upragnioną maszynę.

Kurs krawiecki

Ponieważ Wiktoria łączy swoją przyszłość zawodową z krawiectwem i jest to jej ogromna pasja, marzy jej się także kurs krawiecki z nauką projektowania. Zdaje sobie sprawę, że jest to dla niej ogromna szansa i sposób, aby choć przez chwilę poczuć się spełnioną i szczęśliwą.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK