Dziecięce fantazje

2016-08-29-12-10-26
Imię dziecka:
Agata
Wiek:
19
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

17 września 2015 roku był najgorszym dniem życia nastoletniej Agaty. To wtedy dowiedziała się, jak poważnie jest chora. Diagnoza wypowiedziana przez lekarkę kompletnie ją zszokowała: „ostra białaczka limfoblastyczna”.  Od tego czasu dziewczyna była prawie non stop w szpitalu, z krótkimi przerwami na przepustki do domu. Policzyła, że przez 800 dni przyjmowała chemię. Niestety nie obyło się bez ciężkich powikłań, jakimi był udar niedokrwienny oraz zakrzepica.

Smartfon

Agata marzy o nowoczesnym smartfonie, gdyż jej obecny do niczego już się nie nadaje. Najbardziej podoba jej się Samsung S 6, ale ucieszy się także z innego, podobnego modelu.

Rower trekkingowy

Agata ma wiele pasji, jest bardzo aktywna, śpiewała w chórze, jest członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, jeździ na rowerze. Z tym ostatnim hobby związane jest jej drugie marzenie – damski rower trekkingowy. Na takim sprzęcie będzie mogła pokonywać długie trasy zarówno po drogach asfaltowych, jak i nieutwardzonych.

Wycieczka na Maltę

Ostatnią fantazją nastolatki jest wycieczka na Maltę z najbliższymi. Chciałaby spędzić kilka dni w pięknym otoczeniu, z dala od problemów i wspomnień ciężkich przeżyć.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK