Dziecięce fantazje

20597490-504953746514087-4716734440289416203-n
Imię dziecka:
Agata
Wiek:
15
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Choroba Agaty zaczęła się w 2013 roku od ogólnego osłabienia, samoistnego pojawiania się siniaków oraz słabszych kości. Niestety stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po długim i ciężkim leczeniu udało się uzyskać remisję, ale niestety w 2017 roku nowotwór powrócił. Nastolatka jest w trakcie kolejnego leczenia i czeka na przeszczep.

Laptop

Pierwszym marzeniem Agaty jest laptop. W obecnej sytuacji jest odizolowana od świata i przyjaciół, a po przeszczepie również czeka ją długi okres rekonwalescencji. Właśnie dlatego bardzo potrzebuje laptopa – do nauki, komunikacji, rozrywki, pokonania smutku i samotności.

Spotkanie z Kubą Błaszczykowskim

Agata jest ogromną fanką piłkarza – Kuby Błaszczykowskiego i po cichu marzy, aby mieć możliwość poznania go osobiście. A już jej największą fantazją jest wspólne wyjście na murawę boiska.

Zakupy ze stylistką

Choroba zmieniła wygląd Agaty, a wiadomo, że jak większość nastolatek przywiązuje do tego dużą wagę i chce się podobać. Dziewczynie marzą się zakupy ze stylistką w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. W nowej stylizacji poczułaby się znacznie lepiej!

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK