Dziecięce fantazje

Obraz 195
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
18
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

Chłoniak

Latem 2011 roku lekarze zdiagnozowali u Patrycji nowotwór złośliwy – chłoniak skóry. Patrycja przeleżała prawie 1,5 roku w szpitali. Dopiero niedawno dziewczynka wróciła do domu. Przez cały czas była leczona chemią, która spowodowała dwa udary. W wyniku udarów nastąpiły zmiany w mózgu. Patrycja ma niedosłuch. Myli pojęcia, słowa. Musi przyjmować zastrzyki przeciwpadaczkowe i leki przeciwzakrzepowe. Obecnie przyjmuje chemię podtrzymującą.

laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Patrycja ze względu na swoją chorobę nie może chodzić z rówieśnikami do szkoły. Ma nauczanie indywidualne w domu. Zawsze była bardzo dobrą uczennicą. Dostawała świadectwa z czerwonym paskiem. Teraz do nauki w warunkach domowych bardzo jest jej potrzebny Laptop

Meble do pokoju

Przez ten rok spędzony w szpitalu na walce z chorobą Patrycja bardzo dorosła. Kiedy wróciła do domu, jej pokój wydał się dziecinny. Patrycja marzy o nowych meblach i młodzieżowym wystroju pokoju.

Spotkanie z Ewą Farną

Patrycja kocha muzykę. Przed chorobą była pogodną dziewczynką, jednak kiedy koleżanki o niej nieco zapomniały a leczenie bardzo wymęczyło i osłabiło, Patrycja zamknęła się w sobie. Pozostała jej muzyka. Kiedyś grała na perkusji, ma gitarę, uwielbia śpiewać. Największą idolką Patrycji jest Ewa Farna. Dziewczynka marzy o tym, aby spotkać się z ukochaną piosenkarką.

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK