Marzenie

6.JPG
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
7
Województwo:
śląskie

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Siedmioletnia Oliwia z Zabrza jest niewidoma od urodzenia i cierpi na szereg wad genetycznych. Największymmarzeniem dziewczynki są zabawki, które grają i mają ciekawą fakturę i program do nauki czytania dla dzieciniewidomych „Czytak 21”. 

Część marzenia dziewczynki została spełniona podczas uroczystej gali otwarcia nowej części supermarketu M1 w Zabrzu. Pracownicy M1 wręczyli Oliwi worek zabawek. Naszą Podopieczną czekało dużo pracy, ponieważ do odpakowania miała dużo prezentów. Z radością patrzyliśmy jakdziewczynka z zapałem zrywa papier i dotykając zabawki wydaje okrzyki radości. Oliwia miała jeszcze jedno marzenie,aby zaśpiewać do mikrofonu piosenkę. 

Po uroczystym wręczeniu prezentów dziewczynka zanuciła ulubioną melodię i podziękowała za zabawki co bardzowzruszyło wszystkich obecnych. 

Druga część marzenia Oliwi zostanie zrealizowana podczas tegorocznej trasy koncertowej Gramy z Fantazją.Sponsorem zabawek jest nieformalna grupa „Nasze Dzieci” założona przez pracowników M1, która spełnia marzeniapodopiecznych Fundacji. Dziękujemy za wniesienie tak wielkiej radości w życie Oliwii!

Galeria

  • 1 (2)
  • 2
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK