Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Filip
Wiek:
8
Województwo:
małopolskie

Konsola PSP i gadżety z Zygzakiem McQuinnem FANTAZJA SPEŁNIONA

Siedmioletni Filip z Tarnowa w województwie małopolskim zmaga się z ciężką niedrożnością przełyku, zespołem wad genetycznych i z wieloma innymi chorobami. Życie chłopca jest naznaczone ciągłymi wizytami u różnych lekarzy i pobytami w szpitalach. Jego największym marzeniem była przenośna konsola PlayStation Portable wraz z grami oraz gadżety z ulubionym bohaterem z bajek – Zygzakiem McQuuenem. 

Filip jak się dowiedział od mamy, że w tym roku gwiazdka będzie dla niego wyjątkowo hojna, nie mógł doczekać się Świąt. Patrycja z fundacji potrzebowała pomocy mamy chłopca, żeby za jednym razem wnieść prezenty do mieszkania. Filip jak zobaczył tak dużo pięknie opakowanych podarunków nie wiedział od czego ma zacząć. W otwieraniu prezentów musieli pomóc mu rodzice. 
Najbardziej chłopiec ucieszył się z przenośnej konsoli i z gier do niej. Ale prawie taką sama radość sprawiły Filipowi gadżety z jego ukochanym Zygzakiem. Chłopiec dostał wspaniały tor samochodowy, ciastolinę, puzzle przestrzenne, gry, przybory szkolne, piórnik na biurko, skarbonkę, książki, bajki na dvd z nowej serii, a nawet szlafrok z ulubionym samochodem. Dostał też mały regalik z pojemnikami na zabawki z McQueenem i od razu ułożył w nim prawie wszystkie zabawki ze swoim bohaterem. 

Za radość Filipa bardzo dziękujemy wspaniałym darczyńcom, którzy sprawili, że chłopiec miał cudowne Święta i z całą pewnością w tym czasie zapomniał o chorobie. 

Za ufundowanie konsoli PSP i gier do nich dziękujemy firmie Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o. 
Za ufundowanie gadżetów, gier i akcesoriów z Zygzakiem McQueenem dziękujemyzarządowi firmy OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., marketom OBI, ich klientom oraz wolontariuszom z całej Polski. Dzięki wspólnie zorganizowanej akcji udało się pozyskać ponad 200 000zł na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci. Firma OBI spełniła już bardzo wiele marzeń naszych podopiecznych. Poza prezentami rzeczowymi, markety budowlane OBI drukują i dystrybuują w swoich marketach magazyn wnętrzarski „Sztuka Dekoracji”. Periodyk sprzedają w marketach OBI wolontariusze fundacji, głównie uczniowie szkół gimnazjalnych i licealiści. Całkowity dochód ze sprzedaży magazynów (cena to 1 zł) przeznaczony jest na spełnianie marzeń. Dzięki tej hojnej darowiźnie mogliśmy tak szybko spełnić marzenie tego małego chłopca. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję! Dzięki niej zakupiliśmy także gadżety z Zygzakiem McQueenem dla Filipa.

Wspaniały tor samochodowy z autkami został zasponsorowany przez firmy, które zdecydowały w tym roku zakupić bożonarodzeniowe kartki świąteczne w naszej Fundacji. 

Wszystkim sponsorom marzeń Filipa dziękujemy z całego serca. 

Sponsorzy

Galeria

  • 1 (1)
  • 2 (1)
  • 4 (1)
  • 5 (1)
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK