Marzenie

Ja
Imię dziecka:
Kamila
Wiek:
24
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Telewizor, aparat i ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Kamila z Lisewa koło Torunia zmaga się z chłoniakiem, czyli bardzo niebezpiecznym nowotworem atakującym węzły chłonne. Dziewczyna jest wielką fanką sportu, zwłaszcza boksu. Marzy o spotkaniu z Diablo Włodarczykiem. O mały włos, a to marzenie by się spełniło już w grudniu zeszłego roku. Kamilka miała już umówione spotkanie z tym fantastycznym bokserem tuż przed Mikołajkami, ale niestety stan zdrowia nie pozwolił jej przyjechać do Warszawy. Fundacja Dziecięca Fantazja oraz „Diablo” Włodarczyk ustalili, że marzenie Kamili spełni się w innym, bardziej dogodnym dla dziewczynki, terminie. Tymczasem Kamila ogląda każdą walkę Diablo. W małym telewizorku jednak nie robi to wrażenia. Dlatego Kamila marzyła o wielkim telewizorze, żeby mogła poczuć się jakby siedziała przy samym ringu. Poza tym sama mimo choroby stara się dbać o kondycję - uwielbia siatkówkę i koszykówkę. Marzyła więc też o nowych butach do gry w kosza. Dodatkowo Kamila dostała też ubrania oraz kosmetyki. 

Pracownicy Fundacji Dziecięca Fantazja postanowili odwiedzić Kamilę wraz z wolontariuszami z Kanady z organizacji Coalition For Kids i spełnić przynajmniej część jej marzeń. Kamila dostała wymarzony wielki, bo aż 47-calowy, telewizor, żeby oglądając walki Diablo za każdym razem mogła poczuć się jak przy ringu. 

Po telewizorze przyszedł czas na aż dwie niesamowite pary pięknych sportowych butów Nike. Jedne dziewczęce, bardziej eleganckie, fioletowe, a drugie fantastycznie czarne, sportowe, idealne do gry w ulubionego przez Kamilę kosza. Ani jednak Kamila, ani nawet Garry, nie wiedzieli, że na dnie pudła z prezentami znajduje się też fantastyczna cyfrówka Olympusa. Kamila aż otworzyła buzię z wrażenia. Po wszystkich wcześniejszych prezentach, tego już na pewno się nie spodziewała. 

Kamila była zachwycona. A to nadal nie koniec prezentów. Pozostało jeszcze całkiem sporo pakunków wręczanych kolejno przez Kanadyjczyków. Kamila została niemal zarzucona nowymi modnymi ubraniami: bluzy, bluzki i bluzeczki, spodnie, zwłaszcza do ulubionych treningów, sportowe. A potem to, co dziewczyny lubią najbardziej, czyli szczelnie zaklejona wielka torba kosmetyków od Dax Cosmetics. Szczelnie zaklejona, żeby tusze, pudry i cienie, a także wspaniałe zapachowe masła do ciała i peelingi, żele pod prysznic i do demakijażu nie wypadły. Aż tata Kamili złapał się za głowę twierdząc, że teraz jego dom się zamieni w rewię mody. I wreszcie wymarzony aparat. Kamila była przeszczęśliwa. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się uszczęśliwić Kamilę, szczególnie: firmie OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o, za ufundowanie telewizora dla Kamili, Pani Annie Formela za ufundowanie aparatu cyfrowego iubrań dla Kamili. Nike Polska Sp. z o.o. za podarowanie fantastycznych ubrań i butów sportowych dla Kamili, aszczególnie Państwu: Annie Kuleszy, Piotrowi Gajeckiemu, Pawłowi Szwejkowskiemu, Piotrowi Piechale, Tomaszowi, Katarzynie i Dawidowi Markucińskim oraz Dominikowi Kłobuchowskiemu za wyjątkowe zaangażowanie w spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, firmie DAX Cosmetics za podarowanie kosmetyków dla Kamili, aszczególnie Pani Marcie Gryglas-Wąsowskiej za wielkie serce dla chorych maluchów. 

Szczególne podziękowania kierujemy też do wolontariuszy z toruńskiego marketu budowlanego OBI. Telewizor dla Kamili udało nam się zakupić dzięki wspaniałej postawie gimnazjalistów, uczniów liceów, studentów, a także wielu dorosłych wolontariuszy z woj. kujawsko-pomorskiego, którzy niemal w każdy weekend od lipca do grudnia zachęcali klientów marketu budowlanego OBI w Toruniu do zakupu za złotówkę magazynu wnętrzarskiego „Sztuka Dekoracji”. Całkowity dochód ze sprzedaży tych magazynów, który w skali kraju wyniósł 200 000 zł, został przeznaczony naspełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, w tym właśnie na telewizor dla Kamili.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy!

Sponsorzy

Galeria

  • 1
  • 2 (1)
  • 3 (1)
  • 4
  • 7
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK