Marzenie

DSC08665
Imię dziecka:
Piotr
Wiek:
16
Województwo:
śląskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

16 - letni Piotr z okolic Bytomia cierpi na celiakię IV stopnia z powikłaniami i chorobę Hashimoto. Jego choroba jest bardzo rzadka, więc cała rodzina już kilka razy przeżyła zmianę diagnozy i sposobu leczenia, mimo to widać, że nie brakuje im miłości i wzajemnej troski. Piotrek marzył o laptopie i telefonie komórkowym oraz zestawie do mebli, jak również o nowych ubraniach, gdyż jego mamy, która go samotnie wychowuje niestety nie stać na zakup nowej odzieży. 

Laptop przyda się Piotrkowi do nauki, gdyż chłopiec właśnie dostał się do najlepszego technikum w okolicy. Piotrka i jego mamę rozpiera duma, że udało się to chłopcu, mimo iż wiele czasu spędził w szpitalu, miał więc do nadrobienia ogromne zaległości. 

Fantazja Piotrka spełniła się podczas koncertu charytatywnego z udziałem zespołu Feel, jednego z 10 koncertów charytatywnych organizowanych tego lata przez Fundację Dziecięca Fantazja i Centrum Handlowe M1. 

Piotr przyjechał wraz z mamą i jej przyjacielem do Bytomia na koncert charytatywny Fundacji Dziecięca Fantazja oraz Centrum Handlowego M1. Tam spełniła się pierwsza część jego marzenia – na scenie Piotr dostał laptop, który został zakupiony z pieniędzy 1% przekazanych przez podatników. Serdecznie dziękujemy. 

Galeria

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK