Marzenie

20130520-114809
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
12
Województwo:
małopolskie

Łyżwy FANTAZJA SPEŁNIONA

11-letni Kacper mieszka w Oświęcimiu. Ponad pięć lat temu zaatakował go rak – ostra białaczka limfoblastyczna. Często przebywał w szpitalu na wlewach chemii. Na szczęście, chłopiec wygrał walkę z nowotworem. Jednak jeszcze w trakcie leczenia, zdiagnozowano u niego ADHD. Nasz podopieczny chodzi na terapię. Rodzice wiedzą jak z nim postępować, jak go wyciszać, jednak choroby nie można okiełznać w 100%. Kacper to nadal wulkan energii. Chłopiec od dawna marzył o telefonie z jabłuszkiem ;) czyli o iPhonie. Doskonale orientuje się w możliwościach i różnicach pomiędzy smartfonami. Wie, że z takim urządzeniem nie tylko będzie mógł być w kontakcie z najbliższymi, ale również będzie mógł grać w gry, przeglądać Internet, czatować. Nasz marzyciel rozładowuje swoje napięcia jeżdżąc na łyżwach. Bardzo lubi to robić, jednak jego łyżwy są już za małe i jazda bardziej frustruje niż relaksuje.

Największe pragnienia Kacpra spełniły się podczas zimowej Podróży Spełnionych Fantazji.

Chłopiec nie mógł doczekać się spotkania. Od razu zaprowadził nas do pokoju i z niecierpliwością czekał na upominki. Zaczęliśmy od dodatków, jak fidget spinner, zabawny balon, kubek termiczny, czapka z daszkiem, słuchawki bezprzewodowe, zeszyty z łamigłówkami oraz torba słodyczy. Jak mogliśmy się spodziewać, wszystkie zostały dokładnie obejrzane i powitane radosnym okrzykiem. Chłopiec od razu opowiadał kiedy, gdzie, w jakich okolicznościach będzie korzystał z każdego prezentu. Świecący się spinner powiększył jego kolekcję. Słuchawki i kubek będą zabierane na łyżwy. No właśnie, wtedy Kacper rozpakował pudło z nowymi łyżworolkami oraz ochraniacze i kask. Bardzo ucieszył się z nowego sprzętu. Dokładnie o takich łyżwach marzył. Z zainteresowaniem oglądał kółka, a tata wytłumaczył synowi, jak zmieni płozy na rolki. Oczywiście największy uśmiech wywołał wyczekiwany iPhone 7. Wspaniale było patrzeć na coraz większą radość pojawiającą się na twarzy Kacpra. Każdy uśmiech, spojrzenie pokazywały jakie szczęśliwe chwile chłopiec przeżywa. Z konfiguracją telefonu musiał poczekać na starszego brata, co chwila dopytywał się rodziców, kiedy Szymon przyjdzie. Mama przypomniała synowi, o sprawdzianie z biologii, więc żeby nie odciągać naszego podopiecznego od obowiązków, pożegnaliśmy się.

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy za spełnienie marzeń Kacpra, za sprawienie mu tak wielkiej radości, a w szczególności:

  • Pracownikom 21 Concordia Sp. z o.o. za przekazanie iPhona z rysikiem;
  • Sklepowi internetowemu sportdc.pl za podarowanie łyżworolek, kasku i ochraniaczy;
  • Wydawnictwu LOGI za podarowanie zeszytów z łamigłówlami;
  • Unum Życie TUiR S.A. za podarowanie spinnera, kubka termicznego i słuchawek bezprzewodowych;
  • TAGO Przedsiębiorstwu Przemysłu Cukierniczego Tadeusz Gołębiewski za przekazanie słodyczy;
  • Bahlsen Polska sp. z o.o. sp. k. za przekazanie herbatników;
  • EXPRESS sp. z o.o. sp. k. za bezpłatne użyczenie samochodów, dzięki którym możemy docierać do naszych podopiecznych z prezentami.

Galeria

  • 110648
  • 110744
  • 110911
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK