Marzenie

2013-07-21-17-18-58
Imię dziecka:
Tomek
Wiek:
9
Województwo:
lubelskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Tomasz ma 8,5 roku. Mieszka w Lublinie z kochającą rodziną. Od wielu miesięcy szpital stał się jego domem. Chłopiec toczy nierówną walkę z guzem pnia mózgu. Oddział onkologii zna jak własną kieszeń i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, wzbudzić ciekawości.

Każdy kolejny wyjazd do szpitala przynosi nie tylko ból związany z leczeniem, ale też niekończącą się nudę. Tomek ma  laptopa, ale jest coraz słabszy i często nie ma sił, żeby utrzymać komputer na kolanach. Chłopiec bardzo chciał mieć tablet, który rozwiałby oddziałowe znużenie.

Na początku roku kurier przywiózł do Tomka paczkę. Chłopiec nic nie wiedział o przesyłce, więc był zaskoczony, że to on dostał paczkę. Ogromnie się ucieszył jak tylko otworzył pudełko. Tomek dostał upragniony tablet, magazyny Spiderman, Xmen i Tron oraz mnóstwo upominków i gadżetów piłkarskich. Teraz chłopiec znacznie łatwiej zniesie kolejne pobyty w szpitalu i szybciej zapomni o bólu.

Za spełnienie marzenia Tomka z całego serca dziękujemy sponsorom, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. oraz Fundacji Orange za podarowanie tabletu i wydawnictwu Ameet za podarowanie magazynów. Za bezpłatne dostarczenie prezentów dziękujemy DPD Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy z całego serca – bez Was wniesienie tak wielkiej radości w życie Tomasza nie byłoby możliwe.  

Galeria

  • IMG 20150114 151334
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK