Marzenie

Photo-3
Imię dziecka:
Paweł
Wiek:
20
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

17-letni Paweł od dwóch lat zmaga się z rakiem kości, ma amputowaną nogę, przerzuty do płuc, z których wycięli mu 3 zmiany i są kolejne przerzuty do kręgosłupa. W tej chwili rodzina czeka na rezonans, ale Paweł ma podawaną morfinę, żeby go nie bolało. Paweł marzył o rowerze ze specjalnymi uchwytami na protezę.

Marzenie Pawła spełniło się podczas Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

Nowy, piękny rower górski z uchwytami na protezę bardzo mu się spodobał, jednak tego dnia chłopiec nie był w stanie wstać. Był bardzo cierpiący. Ale rower będzie stał, czekał i dodawał mu wiary, nadziei i siły do walki o następny dzień, o zdrowie. Mamy nadzieję, że Paweł wsiądzie na rower i pojedzie, daleko, jak najdalej od choroby, bólu, cierpienia… Oprócz tego Paweł otrzymał gry i filmy na PC.

Niestety nie jest to jedyna tragedia jaka spotkała rodzinę. W następnym pokoju leży 27 letni brat Pawła, Tomek, leżący od 6 lat w łóżku, ze sparaliżowaną prawą stroną ciała, który nie może wypowiedzieć słowa. Najgorsze jest to, że on wszystko rozumie i zdaje sobie sprawę ze wszystkiego. Gdy Tomek miał 21 lat i był u progu życia potrącił go pijany kierowca.

Cała rodzina  wspiera się w tym bardzo trudnym czasie. Bardzo kochająca się rodzina, ale strasznie dotknięta przez los, której nigdy nie zapomnimy. Sama wizyta, nie tylko prezenty, była ważna dla całej rodziny ponieważ rodzice mogli się wygadać i opowiedzieć o wszystkim co ich spotkało komuś kto chciał ich wysłuchać.

Za spełnienie marzeń Pawła dziękujemy:

  • Raiffeisen Polbank S.A. za ufundowanie roweru górskiego, uchwytów, płyty CD, gier i filmów;
  • Firmie Bikeman za udzielenie rabatu na zakup roweru;
  • Wydawnictwu Ameet Sp. z o.o. za podarowanie kalendarza;
  • Electronic Arts Polska Sp. z o.o. za podarowanie długopisu;

Sponsorzy

Galeria

  • Pawel Rucinski.JPG
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK