Marzenie

Igoryna
Imię dziecka:
Igor
Wiek:
12
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Motor na akumulator lub quad FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letni Igor z małej miejscowości Dąbrówka w woj. kujawsko-pomorskim dzielnie walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Choroba wiele zabrała chłopcu, nie zabrała jednak chęci do zabawy i przygody. Największym marzeniem Igora, które spełniło się podczas lipcowej Podróży Spełnionych Fantazji był quad na akumulator.

Igor wprost nie mógł uwierzyć, że pojazd jest dla niego. Od razu wziął kluczyki, uruchomił silnik i popędził przed siebie. Kilka razy zniknął nam z oczu, tak, że tata musiał gonić na synkiem, co wcale nie było takim  łatwym zadaniem. Nie lada radości miała także siostra Igorka, która również nie omieszkała przetestować quada. Dzieci dostały jeszcze dużo zabawek oraz tak ukochane przez Igora pluszaki w kształcie żab. Wizyta zakończyła się wzruszającą opowieścią mamy na temat losów ich rodziny - nigdy nie zapomnimy tej historii, a zwłaszcza jej głównego bohatera Igora.

Za spełnienie marzenia Igora z całego serca dziękujemy osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja oraz fimie Tubądzin. 

 

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK