Marzenie

Sdc10201
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
12
Województwo:
małopolskie

Konsola Xbox 360 z Kinectem FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letni Kacper z woj. małopolskiego zmaga się z trzecią wznową złośliwego nowotworu pnia mózgu. Pierwsza diagnoza została postawiona wiosną 2011 r. Chłopczyk większość swojego życia spędził w szpitalach. Przetrwał kilka operacji mózgu, kolejne cykle chemioterapii oraz naświetlania. Ponieważ w Polsce możliwości leczenia się skończyły, rodzice zdecydowali o szukaniu ratunku za granicą.

Kacperek marzy przede wszystkim o tym, aby koszmar choroby wreszcie się skończył. Oprócz tego ma jeszcze inne fantazje, podobne do tych, jakie mają zdrowe dzieci w jego wieku. Jedną z nich była konsola Xbox z sensorem ruchu i grami.

Marzenie 10-latka spełniło się wraz z początkiem jesieni, gdy dni stały się krótkie, a wieczory długie i przygnębiające. Chłopczyk tak bardzo ucieszył się z niespodziewanego prezentu, że aż na chwilę zaniemówił. Upragniona konsola dostarczyła mu sporej dawki dziecięcej szczerej radości. Na chwilę wszystkie smutki zniknęły, a w ich miejsce pojawiła się ekscytacja i wesoły rozgardiasz, kiedy Kacper wraz z braćmi zabrał się do testowania sprzętu. Oprócz konsoli z sensorem ruchu nasz podopieczny otrzymał kierownicę, cały zapas gier oraz... wzruszające laurki z życzeniami powrotu do zdrowia. Jesteśmy pewni, że wymarzony prezent przyniesie mu mnóstwo frajdy i zapewni wspaniałą rodzinną rozrywkę!

Za spełnienie marzenia Kacperka z całego serca dziękujemy pani Marcie Tuszyńskiej z rodziną!

Galeria

  • IMG 20181101 082507
  • IMG 20181101 082557
  • IMG 20181101 082728
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK