Marzenie

Dscn0834
Imię dziecka:
Szymon
Wiek:
10
Województwo:
wielkopolskie

Konsola Xbox FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letni Szymon z Trzemeszna na ostrą białaczkę limfoblastyczną choruje od grudnia 2014 roku. Właśnie mijają 4 lata jego walki… Chłopiec znalazł się w grupie  wysokiego ryzyka, dlatego podawano mu wyjątkowo agresywną chemię. Niestety mimo to, pojawiła się wznowa. Tym razem trzeba było przeprowadzić przeszczep szpiku. Na dzień dzisiejszy 9-latek przyjmuje chemię podtrzymującą w domu i jest całkowicie odizolowany od rówieśników. Ze względu na chorobę ma bardzo obniżoną odporność i nie może być na razie szczepiony. Ponadto lekarze zdiagnozowali u niego gen, który znacznie zwiększa ryzyko zachorowania na kolejny nowotwór…

Szymon nie może już znieść samotności, odcięcia od rówieśników i zamknięcia w czterech ścianach. Właśnie dlatego tak bardzo marzyła mu się konsola Xbox One S z grą Fifa. Chłopczyk chciał też dostać smartfona, aby być w stałym kontakcie z kolegami ze szkoły.

Nowy rok przyniósł Szymkowi niesamowitą niespodziankę… Spełniły się oba jego marzenia i to do tego jednego dnia! 9-latek był wniebowzięty, kiedy ujrzał upragnioną konsolę oraz telefon. Do tego jeszcze gry, słodkości oraz inne upominki. Mamy nadzieję, że teraz dzięki nowym urządzeniom, chłopiec choć na chwilę zapomni o chorobie. Na konsoli będzie mógł rozgrywać wirtualne mecze ze starszym bratem, a smartfon stanie się jego łącznikiem z kolegami.

Ze spełnienie największych marzeń Szymona z całego serca dziękujemy InfoPraca Sp. z o.o. oraz Sony Poland Sp. z o.o.!

Galeria

  • 103214
  • 103247 1
  • 103344 1
  • 103413
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK